O SANPRO

Firma SANPRO w obecnej formie działa od maja 2008 roku.
Jest firmą zajmującą się projektowaniem instalacji sanitarnych w pełnym zakresie. Wykonujemy opracowania projektowe dotyczące wewnętrznych instalacji sanitarnych w budynkach, jak również projekty dotyczące przyłączy i sieci instalacyjnych w terenie. Do chwili obecnej na swoim koncie mamy realizacje projektowe dotyczące budynków użyteczności publicznej, mieszkalnych, magazynowych, przemysłowych, a także hotelowych.
Naszymi zleceniodawcami są głównie architektoniczne biura projektowe, a także inwestorzy indywidualni.

Nasza pracownia znajduje się w Łodzi, przy ul. Grunwaldzkiej 33. Posiadamy tu niezbędne wyposażenie biurowe, narzędzia oraz oprogramowanie inżynierskie, które wykorzystujemy przy opracowywaniu projektów technicznych. Obecnie skład osobowy firmy SANPRO stanowi pięć osób. Są to absolwenci Politechniki Łódzkiej, wydziału Budownictwa i Architektury, kierunku Inżynierii Środowiska. Cztery osoby z naszego zespołu od kilkunastu lub kilkudziesięciu lat posiadają uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych i sieci. W związku z tym jesteśmy w stanie podjąć się wykonania dużych oraz skomplikowanych zadań projektowych.
W razie konieczności przyspieszenia prac projektowych lub dużego ich zakresu jesteśmy w stanie skompletować do konkretnego zadania większy zespół składający się z współpracujących z nami stale projektantów, który będzie w stanie zrealizować zadanie.